CZYM TO ROBIMY

Kamery

Filmujemy najnowszymi aparatami bezlusterkowymi SONY oraz profesjonalnymi, jasnymi obiektywami, co pozwala na uzyskanie idealnej plastyki, jakości High Definition oraz 4K i głębi obrazu znanej z produkcji telewizyjnych i kinowych. Slowmotion daje imponujące efekty np. podczas przygotowań, oczepin, czy pleneru. Dla bezpieczeństwa danych, aparat zapisuje film jednocześnie na 2 kartach.

Dźwięk

Najwyższą jakość dźwięku w naszych produkcjach zapewnia zastosowanie zewnętrznych rekorderów audio marki ZOOM. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne podczas ceremonii w kościele/USC i sali weselnej.

Płynny ruch kamer

Zastosowanie Slidera pozwala uzyskać efekt płynnej jazdy kamery po podłożu. Ujęcia z jazdy bardzo ożywiają film i wprowadzają dużo świeżości.

Stabilizacja obrazu

Stabilizator ruchu kamery umożliwia nam operatorom kamery wykonywać płynne ujęcia w ruchu, tańcu, a nawet biegu.

Ujęcia z lotu ptaka

Oferujemy filmowanie dronem ślubów i wesel – zdjęcia i filmy z powietrza wykonane w dniu ślubu i wesela to znakomite urozmaicenie reportażu.

GoPro Kamera do miejsc specjalnych

Ujęcia z wnętrza auta? Szalony plener. Żaden problem. Z kamerą GoPro wzbogacimy Twój reportaż ślubny o ciekawe ujęcia!


KONTAKT

TO WSZYSTKO DLA WAS


  • Film, który realizujemy jest w eleganckim pudełku wraz ze specjalnie tworzonymi dla Was indywidualnymi okładkami nawiązującymi do uroczystości. Na nośniku nadrukowane jest zdjęcie, a tło menu to też zdjęcia. W całości tworzy to indywidualny klimat całego kompletu.

    Oferujemy pracę, w którą wkładamy nasze serca, pomysły, świeżość i śmiałość a przy tym jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Połączenie tego wszystkiego w jedną całość daje zdumiewające efekty!

Znajdź nas

Zadzwoń - dowiedz się więcej

TELEFON: 504 658 041 | EMAIL: biuro@weselnewspomnienia.pl